MENU

Teerpoten


De Teerpoten zijn kinderen van 6 - 7 jaar oud en worden geleid door Raksha en haar ploeg. Ze leren technieken en spelen in het thema van het junglebook.


Takleidster: Koedoe
Mail: koedoe@dezwaluw.org
Tel: 0470/53.87.42



Leiding


Sara Mens - Rustige Koedoe - Raksha - Takleidster

Koedoe studeert Handelsingenieur aan de Universiteit Gent en zit al 13 jaar bij De Zwaluw.

Haar leiderscarrière:
2017-2018: Hulpleidster bij de Teerpoten
2018-2020: Takleidster bij de Teerpoten

Badgen: Atleet, Zwemmer, Fietser, Woudloper, Hiker, Kok & Gastheer, Pionier, EHBO

Brevetten: Zilveren Wolf, Teervoet, 2e Klas, Zilveren Kroon

Email: koedoe@dezwaluw.org

Marthe Theunissen - Bescheiden Sika - Marala - Hulpleidster

Sika studeert Latijn talen aan de Wingerd en zit al 9 jaar bij De Zwaluw.

Haar leiderscarrière:
2018-2020: Hulpleidster bij de Teerpoten

Badgen: zwemmer, atleet, woudloper, pionier, kok en gast heer, secretaris, fietser.

Brevetten: Teervoet, 2e Klas, Zilveren Kroon.

Email: sika@dezwaluw.org

Tenzin Hoflack - Ondeugende Alpaca - Chikai - Hulpleidster

Alpaca studeert aan de Vrije Rudolf Steinerschool Gent en zit al 9 jaar bij De Zwaluw.

Haar leiderscarrière:
2019-2020: Hulpleidster bij de Teerpoten

Badgen: Zwemmer, Fietser, Pionier.

Brevetten: Teervoet, 2e Klas.

Email: alpaca@dezwaluw.org

Amelie Michiels - Goedlachse Hoopoe - Ko - Hulpleidster

Hoopoe studeert Sociaal Technische Wetenschappen aan IVV Sint-Vincentius Gent en zit al 12 jaar bij De Zwaluw.

Haar leiderscarrière:
2019-2020: Hulpleidster bij de Teerpoten

Badgen: Fietser, Zwemmer, Musicus, Kok & Gastheer, Pionier

Brevetten: Teervoet, 2e Klas, Zilveren kroon

Email: hoopoe@dezwaluw.org

Leon Tack - Jolige Kapucijnaap - Rikki-Tikki-Tavi - Hulpleider

Kapucijnaap studeert Wetenschappen Wiskunde en zit al 12 jaar bij De Zwaluw.

Zijn leiderscarrière:
2019-2020: Hulpleider bij de Teerpoten

Badgen: Fietser, Zwemmer, Kok & Gastheer, Creativiteit, Pionier, Skiër, Woudloper

Brevetten: Teervoet, 2e Klas, Zilveren Kroon

Email: kapucijnaap@dezwaluw.org

Margot Despriet - Aanwezige Jacana - Mang - Hulpleidster

Jacana studeert Humane Wetenschappen en zit al 9 jaar bij De Zwaluw.

Haar leiderscarrière:
2019-2020: Hulpleidster bij de Teerpoten

Badgen: Atleet, Zwemmer, Secretaris

Brevetten: Zilveren Wolf, Teervoet, 2e Klas

Email: jacana@dezwaluw.org

Wolf Devylder - Onbevangen Gnoe - Hathi - Hulpleider

Gnoe studeert Economie Talen en zit al 2 jaar bij De Zwaluw.

Zijn leiderscarrière:
2019-2020: Hulpleider bij de Teerpoten

Badgen:

Brevetten: Teervoet, 2e Klas

Email: gnoe@dezwaluw.org

Alix De Boever - Flegmatieke Emoe - Kigo - Hulpleidster

Emoe studeert Humane wetenschappen en zit al 6 jaar bij De Zwaluw.

Haar leiderscarrière:
2019-2020: Hulpleidster bij de Teerpoten

Badgen: Zwemmer

Brevetten: Teervoet, 2e Klas

Email: emoe@dezwaluw.org

Mo Paeleman - Uitgelaten Stokstaartje - Sahi - Hulpleider

Stokstaartje studeert Kunst aan Sint-Lucas Gent en zit al 1 jaar bij De Zwaluw.

Zijn leiderscarrière:
2019-2020: Hulpleider bij de Teerpoten

Badgen:

Brevetten: Teervoet, 2e Klas

Email: stokstaartje@dezwaluw.org